שירותי ביובית מתקדמים

חזרה לשגרה מהירה ופתרון הבעיה בצנרת

אם נתקלתם בהצפה של ביוב, ריחות לא נעימים או סתימות במערכת הביוב שבבית ובמשרד, פשוט שזו בעיה שצריך לפתור מיד, להחזיר את האווירה הטובה ואת הריחות הנעימים והרגילים שאנחנו מכירים לסביבת חיינו, ולאפשר שגרת חיים רגילה מהר ככל האפשר. האמת היא שלא צריך לסבול, ואפשר בעזרת שיחת טלפון אחת קטנה, להחזיר את השקט הנפשי לכם ולמקום מגוריכם. הזמנה של מומחי ביוב לבית שבו התגלתה הבעיה, יכולה לפתור את כל עגמת נפש תוך זמן קצר, מבלי להשאיר עקבות בשטח, בצורה נקיה ונעימה, ובסופו של דבר להביא לתוצאה של צנרת חזקה ונקייה יותר, שתבטיח שהבעיה לא תחזור על עצמה בזמן הקרוב.

הביובית - הכלי המרכזי לטיפול בבעיות בצנרת הביוב

כשיש בעיה כלשהי בצנרת הביוב, זה הזמן להזמין ביובית. במדינת ישראל זורם כ500 מיליון קוב של ביוב בשנה מה שמזמין גם בעיות שכיחות של סתימות. צנרת הביוב לא תמיד חדשה או איכותית, ולפעמים גורמים זרים שנכנסו למערכת הביוב עלולים לגרום לסתימה, תקלה או פיצוץ. לעיתים הבעיה בצנרת יכולה להיגרם מגורם חיצוני, כגון שורשים של עץ שפלשו לצנרת הביוב. או עבודות בקרקע שגרמו לנזק בצנרת. כל המקרים האלו, והדומים להם גורמים בסופו של דבר לתוצאה שאותה אף אדם לא יכול לסבול, וגם לא צריך לסבול  – לחיות במקום שבו הביוב עולה על גדותיו, או שריחות לא נעימים ממלאים את חלל הבית או העבודה.

כאן אנחנו נכסים לתמונה, עם ציוד מקצועי ואיכותי, נותנים עבודה יעילה ונקיה, שבסופו של דבר משאירה את האזור נקי, בלי ריחות רעים, ואת הצנרת שלכם חזקה ונקיה יותר.

ביובית היא משאית שעל גביה יש משאבה חזקה שמסוגלת ליצור לחץ מים עוצמתי שפותח כל סתימה בצנרת. וכן לצד השני, לשאוב ביעילות את כל הלכלוך והעצמים הזרים הנמצאים בצנרת הביוב. ולא די בכך, על ידי רובוטים ומכשור ממוחשב יש באפשרותנו לזהות את מקום הבעיה בצנרת, ולטפל בבעיה באופן נקודתי ונקי.

החברה שלנו מתמחה ב – תיקון צנרת טכנולוגית ייחודית הנקראת "טלאי" המורכב מסיבי זכוכית וקרבון מוספג בפולימרים. את הטלאי אנחנו מצמידים לדופן הצנרת, במקום הבעייתי. ולאחר זמן קצר הטלאי מתחבר לצנרת והצינור עצמו נעשה חזק ועמיד יותר מכפי מה שהיה! זו שיטה שהוכיחה את עצמה, כבר 10 שנים בגרמניה, ו4 שנים בארץ, אנחנו מייבאים את כל החומרים מגרמניה, ונוסעים להשתלמויות בנושא מדי שנה על מנת להתעדכן בכל הנוגע לתחום, ולהביא לכם את השירות המקצועי, היעיל, והנקי ביותר שיש בשוק.

מלבד כל זאת, ביובית היא הכלי המתאים לשאיבה של הצפות מים, גם במקומות נמוכים ולא נגישים. לניקוי צנרת הביוב באופן יזום ושגרתי על מנת לשמור על צנרת תקינה לאורך זמן, ולתקן כל מה שקשור לצנרת הביוב.

שירותי ביובית ופתיחת סתימות

חבל לסבול - תרימו טלפון אחד וצנרת הביוב מסודרת

אז אם הביוב שלכם תקוע, עולה על גדותיו, או מריחות ביוב לא נעימים בחלל האוויר של חייכם – אין שום סיבה שתמשיכו לסבול בחינם, תצטרפו אל עוד לקוחות רבים ומרוצים שקיבלו שירות הוגן ואמין, במחיר הגון, מבלי להרוס, מבלי לחפור ומבלי להשאיר לכלוך מיותר. השיטות שבהם אנו משתמשים לתיקון הצנרת, הן מהמתקדמות בשוק, והשירות שאנו נותנים או האנושי והטוב ביותר שתמצאו בשוק. אז למה אתם מחכים? פשוט צרו קשר איתנו, ואנחנו נפתור לכם את הבעיה בביוב.

דילוג לתוכן